Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ROMCREW SOURCING & PROFILING SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

ROMCREW SOURCING & PROFILING SRL (CUI 36477656) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016011523409 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (cod CAEN 6310). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1,3 milioane RON, un profit net de 294.908 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 63,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
36477656
Nr. ORC
J2016011523409
EUID
ROONRC.J2016011523409
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Meteorologiei 11-15, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.269.348 RON
2025▲ 63,9%
Rezultat net
294.908 RON
2025▲ 2.434,7%
Angajați
3
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Secțiunea K · Diviziunea 63 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6310 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (6) · 3 diviziuni
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
Diviziunea 60 · Activități de difuzare și transmitere de programe (2)
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 6312 Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
  • 7312 Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
  • 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN Rev.2)
  • 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului (CAEN Rev.2)
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.269.348 294.908 494.140 496.633 447.492 449.985 3
2024 774.593 11.635 620.554 695.319 448.312 523.077 3
2023 1.414.231 597.118 183.808 322.997 715.242 854.431 3
2022 1.554.605 672.113 290.424 426.296 914.276 1.050.148 3
2021 1.430.636 727.834 49.729 120.223 768.440 838.934 1
2020 85.117 -68.058 118.588 210.426 19.262 111.100 1
2019 383.913 194.958 162.651 258.225 99.584 195.158 1
2018 48.257 11.738 25.660 — 35.361 9.701 0
2017 — -792 2.500 — 463 -2.037 0
2016 — -1.445 2.500 567 688 -1.245 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
52,34% (2024: 54,26%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,91 (2024: 1,84)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
47,66% (2024: 45,74%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
31,24% (2024: 1,02%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
65,54% (2024: 2,22%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
23,23% (2024: 1,5%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ROMCREW SOURCING & PROFILING SRL

Reprezentantul firmei este: SOCOLIUC OVIDIU-CONSTANTIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
30.07.2026 Cod CAEN principal 6311 6310 ANAF