Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SAFI MULTISERVICE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

SAFI MULTISERVICE SRL (CUI 36513678) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J13/2219/2016 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (cod CAEN 6820). În 2020, firma a raportat o cifră de afaceri de 69.976 RON și un profit net de 38.212 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 17,7% față de 2019.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36513678
Nr. ORC
J13/2219/2016
EUID
ROONRC.J13/2219/2016
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Sabinelor 14A, Mun. Constanţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
69.976 RON
2020▼ 17,7%
Rezultat net
38.212 RON
2020▼ 7,1%
Angajați
—
2020

Activitate

CAEN principal
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2020
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2020–2025) și ANAF (2019). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 6.751 — 65.259 58.508 —
2024 — 0 6.751 — 65.259 58.508 —
2023 — 0 6.751 — 65.259 58.508 —
2022 — 0 6.751 — 65.259 58.508 —
2021 — -9.699 6.750 — 65.258 58.508 —
2020 69.976 38.212 10.442 — 147.248 136.806 —
2019 85.072 41.112 4.292 0 102.886 98.594 0
2018 107.899 100.696 5.054 0 62.536 57.482 0
2017 580 -13.696 62.302 0 19.088 -43.214 1
2016 0 -30.518 45.163 0 15.645 -29.518 1

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
7,09% (2019: 4,17%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
14,1 (2019: 23,97)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
92,91% (2019: 95,83%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
25,95% (2019: 39,96%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
27,93% (2019: 41,7%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
54,61% (2019: 48,33%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SAFI MULTISERVICE SRL

Reprezentantul firmei este: IMBREA ANA-IRINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020