Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

STEP INSIDE LUXURY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

STEP INSIDE LUXURY S.R.L. (CUI 36556164) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J40/12528/2016 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (cod CAEN 6831). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 80.720 RON și un profit net de 62.953 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 60,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36556164
Nr. ORC
J40/12528/2016
EUID
ROONRC.J40/12528/2016
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Drm. Regimentului 79, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
80.720 RON
2025▲ 60,5%
Rezultat net
62.953 RON
2025
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
7420 Activități fotografice

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6831 — Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (14) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 8 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (3)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (3)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7410 Activități de design specializat
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2019) și ANAF (2020–2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 80.720 62.953 309.984 0 287.688 -22.296 0
2024 50.285 -1.966 307.263 0 222.014 -85.249 0
2023 34.943 -164.169 246.348 0 163.066 -83.282 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 8.688 0 114.452 105.764 0
2020 0 0 8.688 0 114.452 105.764 0
2019 25.147 24.297 8.688 — 114.452 105.764 —
2018 42.083 39.663 3.884 — 81.451 77.567 —
2017 38.538 35.869 3.922 — 41.827 37.905 —
2016 2.187 1.836 966 594 2.408 2.036 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
107,75% (2024: 138,4%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,93 (2024: 0,72)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-7,75% (2024: -38,4%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
21,88% (2024: -0,89%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
77,99% (2024: -3,91%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre STEP INSIDE LUXURY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BĂLAN BOGDANA-IULIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025