Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

R.L. PROTECT WORKERS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

R.L. PROTECT WORKERS SRL (CUI 36571210) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2/1201/2016 și are sediul în județul Arad. Activitatea principală: Alte transporturi terestre de călători (cod CAEN 4939). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 77.727 RON, o pierdere netă de 16.413 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 121,9% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36571210
Nr. ORC
J2/1201/2016
EUID
ROONRC.J2/1201/2016
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Zsigmond Moricz 4, Mun. Arad Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
77.727 RON
2021▲ 121,9%
Rezultat net
-16.413 RON
2021
Angajați
1
2021– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021 divergent
7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

În bilanțul pe 2021, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4939 — Alte transporturi terestre de călători n.c.a.). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (9) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 — 0 19.428 — 17.499 -1.929 —
2023 — 0 19.428 — 17.499 -1.929 —
2022 — 0 19.428 — 17.499 -1.929 —
2021 77.727 -16.413 20.151 — 18.222 -1.929 1
2020 35.029 6.420 95.995 106.270 4.208 14.483 1
2019 72.624 -15.097 106.147 106.270 7.940 8.063 3
2018 143.728 21.970 109.843 116.896 16.107 23.160 3
2017 23.000 4.784 8.735 — 9.925 1.190 1
2016 — -3.794 4.562 — 968 -3.594 1

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
110,59% (2020: 86,89%)
Datorii / Total active (total active: 18.222 RON)
Solvabilitate generală
0,9 (2020: 1,15)
Total active / Datorii (total active: 18.222 RON)
Autonomie financiară
-10,59% (2020: 13,11%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 18.222 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-90,07% (2020: 5,81%)
Profit net / Total active (total active: 18.222 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2020: 44,33%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-21,12% (2020: 18,33%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre R.L. PROTECT WORKERS SRL

Reprezentantul firmei este: ABRUDAN EMILIA-TAMARA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021