Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SPA MASAJ SERVICES SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

SPA MASAJ SERVICES SRL (CUI 36592949) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016012958402 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur (cod CAEN 9623). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 178.706 RON, un profit net de 34.182 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 38,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36592949
Nr. ORC
J2016012958402
EUID
ROONRC.J2016012958402
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Austrului 54, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
178.706 RON
2025▼ 38,1%
Rezultat net
34.182 RON
2025
Angajați
1
2025▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · 3 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2017 și 2018. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 178.706 34.182 55.475 61.233 23.288 29.046 1
2024 288.690 -26.742 106.725 91.155 10.434 -5.136 2
2023 292.925 778 106.502 118.640 9.168 21.306 1
2022 292.821 -22.682 142.504 154.232 8.800 20.528 1
2021 188.416 50.125 31.596 — 74.805 43.209 —
2020 — 0 12.276 — 5.160 -7.116 —
2019 — 0 12.276 — 5.160 -7.116 —
2016 — -779 10.100 500 9.021 -579 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
65,63% (2024: 105,06%)
Datorii / Total active (total active: 84.521 RON)
Solvabilitate generală
1,52 (2024: 0,95)
Total active / Datorii (total active: 84.521 RON)
Autonomie financiară
34,37% (2024: -5,06%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 84.521 RON)
Rentabilitate active (ROA)
40,44% (2024: -26,32%)
Profit net / Total active (total active: 84.521 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
117,68%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
19,13% (2024: -9,26%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SPA MASAJ SERVICES SRL

Reprezentantul firmei este: TUDORACHE IOAN ROMEO (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025