Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CENTRUL MEDICAL DOMNIŢA RALU SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

CENTRUL MEDICAL DOMNIŢA RALU SRL (CUI 36601028) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016001771290 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Activități de asistență medicală specializată (cod CAEN 8622). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 25.500 RON și un profit net de 17.721 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 58,2% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36601028
Nr. ORC
J2016001771290
EUID
ROONRC.J2016001771290
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Domnişori 79, Mun. Ploieşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
25.500 RON
2023▼ 58,2% față de 2021
Rezultat net
17.721 RON
2023▼ 67,0% față de 2021
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
8622 Activități de asistență medicală specializată
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
8622 Activități de asistență medicală specializată

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (2)
  • 8621 Activități de asistență medicală generală
  • 8692 Transportul pacienților cu ambulanța
Diviziunea 86 · Activități referitoare la sănătatea umană (2)
  • 8621 Activități de asistență medicală generală
  • 8692 Transportul pacienților cu ambulanța

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -2.171 24.403 — 28.444 4.041 —
2024 — -3.927 24.403 — 30.615 6.212 —
2023 25.500 17.721 26.241 3.094 33.286 10.139 —
2022 — -7.782 24.046 6.469 9.995 -7.582 —
2021 61.000 53.661 1.570 9.844 42.912 51.186 —
2020 — -11.358 18.610 14.929 1.206 -2.475 —
2019 36.000 24.233 51.970 25.144 35.709 8.883 —
2018 8.000 -3.574 58.550 35.359 7.841 -15.350 —
2017 — -11.302 57.460 45.574 110 -11.776 —
2016 — -674 27.850 27.157 219 -474 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2021)
Grad de îndatorare
72,13% (2021: 2,98%)
Datorii / Total active (total active: 36.380 RON)
Solvabilitate generală
1,39 (2021: 33,6)
Total active / Datorii (total active: 36.380 RON)
Autonomie financiară
27,87% (2021: 97,02%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 36.380 RON)
Rentabilitate active (ROA)
48,71% (2021: 101,72%)
Profit net / Total active (total active: 36.380 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
174,78% (2021: 104,84%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
69,49% (2021: 87,97%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CENTRUL MEDICAL DOMNIŢA RALU SRL

Reprezentantul firmei este: DUŢU RALUCA MIHAELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023