Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DIMA CON INVEST SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

DIMA CON INVEST SRL (CUI 36608280) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J8/2069/2016 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 38.375 RON, un profit net de 3.611 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 60,1% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36608280
Nr. ORC
J8/2069/2016
EUID
ROONRC.J8/2069/2016
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Muncii 9, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
38.375 RON
2022▼ 60,1%
Rezultat net
3.611 RON
2022
Angajați
1
2022▼ 66,7%

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2022
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2 · 4 diviziuni
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (3)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 0 — — 0 —
2024 — 0 0 — — 0 —
2023 — -324 51.515 — — -51.515 —
2022 38.375 3.611 52.117 — 926 -51.191 1
2021 96.240 -65.534 65.845 — 11.043 -54.802 3
2020 19.150 9.237 2.950 — 13.682 10.732 1
2019 — 0 1.102 — 2.397 1.295 —
2018 58.172 -29.266 1.102 — 2.397 1.295 1
2017 218.522 23.785 13.792 — 49.183 35.391 2
2016 36.416 11.406 5.995 — 17.601 11.606 2

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
— (2021: 596,26%)
Datorii / Total active (total active: 926 RON)
Solvabilitate generală
0,02 (2021: 0,17)
Total active / Datorii (total active: 926 RON)
Autonomie financiară
— (2021: -496,26%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 926 RON)
Rentabilitate active (ROA)
— (2021: -593,44%)
Profit net / Total active (total active: 926 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
9,41% (2021: -68,09%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DIMA CON INVEST SRL

Reprezentantul firmei este: HUSAR GAVRIL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022