Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

URBAN MOBILITY MANAGEMENT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 06.10.2026 (ANAF)

URBAN MOBILITY MANAGEMENT S.R.L. (CUI 36608735) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J23/2429/2023 și are sediul în Popești Leordeni, județul Ilfov. Activitatea principală: Întreținerea și repararea autovehiculelor (cod CAEN 4520, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2020, firma a raportat o cifră de afaceri de 13.406 RON și un profit net de 4.419 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 80,5% față de 2019.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36608735
Nr. ORC
J23/2429/2023
EUID
ROONRC.J23/2429/2023
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Amurgului 47bis, Orş. Popeşti-Leordeni Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
13.406 RON
2020▼ 80,5%
Rezultat net
4.419 RON
2020▼ 79,3%
Angajați
—
2020

Activitate

CAEN principal
4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
Secțiunea G · Diviziunea 45 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2020 divergent
4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

În bilanțul pe 2020, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (13) · CAEN Rev.2 · 7 diviziuni
  • 3315 Repararea și întreținerea navelor și bărcilor
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (1)
  • 3315 Repararea și întreținerea navelor și bărcilor
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (3)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
  • 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -1.945 2.184 — 82.147 79.963 —
2024 — -100 239 — 82.147 81.908 —
2023 — -1.707 1.796 — 82.247 80.451 —
2022 — -2.441 0 — 82.258 82.258 —
2021 — -2.151 187 1.451 83.435 84.699 —
2020 13.406 4.419 1.839 2.902 85.787 86.850 —
2019 68.917 21.359 914 4.353 78.992 82.431 —
2018 100.124 51.151 891 — 61.963 61.072 —
2017 67.868 11.270 905 — 10.674 9.922 —
2016 13.945 -1.548 3.720 175 1.846 -1.348 —

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
2,07% (2019: 1,1%)
Datorii / Total active (total active: 88.689 RON)
Solvabilitate generală
48,23
Total active / Datorii (total active: 88.689 RON)
Autonomie financiară
97,93% (2019: 98,9%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 88.689 RON)
Rentabilitate active (ROA)
4,98% (2019: 25,63%)
Profit net / Total active (total active: 88.689 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
5,09% (2019: 25,91%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
32,96% (2019: 30,99%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre URBAN MOBILITY MANAGEMENT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MIRCEA ANDREI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020