Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CATTLEYA BEAUTY SALON SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

CATTLEYA BEAUTY SALON SRL (CUI 36627125) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016003700126 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 244.317 RON, un profit net de 10.420 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 17,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36627125
Nr. ORC
J2016003700126
EUID
ROONRC.J2016003700126
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Dorobanţilor 89, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
244.317 RON
2025▲ 17,9%
Rezultat net
10.420 RON
2025▼ 31,3%
Angajați
3
2025▲ 50,0%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3) · 2 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 244.317 10.420 131.139 9.199 42.121 -79.819 3
2024 207.157 15.170 130.169 2.671 37.259 -90.239 2
2023 110.782 -47.798 118.587 2.671 10.507 -105.409 1
2022 86.970 -24.333 62.228 — 4.617 -57.611 1
2021 78.280 -638 42.050 — 8.812 -33.278 1
2020 118.989 -4.122 39.405 — 6.705 -32.640 1
2019 170.168 -28.034 43.373 — 11.987 -28.518 3
2018 153.761 11.504 37.189 — 33.921 -483 3
2017 111.795 1.966 22.488 — 7.717 -11.987 2
2016 6.625 -14.153 10.309 617 -6.980 -13.953 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
255,53% (2024: 325,99%)
Datorii / Total active (total active: 51.320 RON)
Solvabilitate generală
0,39 (2024: 0,31)
Total active / Datorii (total active: 51.320 RON)
Autonomie financiară
-155,53% (2024: -225,99%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 51.320 RON)
Rentabilitate active (ROA)
20,3% (2024: 37,99%)
Profit net / Total active (total active: 51.320 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
4,26% (2024: 7,32%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CATTLEYA BEAUTY SALON SRL

Reprezentantul firmei este: BOJOC MIRCEA RĂZVAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025