Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

139 REŢETE DE LA NOI ŞI DIN ALTĂ PARTE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

139 REŢETE DE LA NOI ŞI DIN ALTĂ PARTE SRL (CUI 36627826) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016013443402 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu produse diverse (cod CAEN 4619). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 100.309 RON și un profit net de 89 RON. Cifra de afaceri e de 3,9 ori mai mare decât în 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36627826
Nr. ORC
J2016013443402
EUID
ROONRC.J2016013443402
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Lt. Sachelarie Visarion 2, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
100.309 RON
2025▲ 289,2%
Rezultat net
89 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (2)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (CAEN Rev.2)
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 100.309 89 57.857 — 36.061 -20.490 —
2024 25.773 -7.369 60.412 — 38.527 -20.579 —
2023 — -3.476 31.898 — 17.382 -13.210 —
2022 — -919 9.747 — 14 -9.733 —
2021 — -1.006 9.348 519 14 -8.815 —
2020 — -1.342 9.167 1.086 272 -7.809 —
2019 22.961 8.703 8.667 1.653 547 -6.467 —
2018 85.252 -7.461 18.919 2.461 1.288 -15.170 1
2017 58.006 -2.254 31.938 3.316 20.913 -7.709 1
2016 6.193 -5.655 14.486 4.172 4.859 -5.455 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
160,44% (2024: 156,8%)
Datorii / Total active (total active: 36.061 RON)
Solvabilitate generală
0,62 (2024: 0,64)
Total active / Datorii (total active: 36.061 RON)
Autonomie financiară
-56,82% (2024: -53,41%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 36.061 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0,25% (2024: -19,13%)
Profit net / Total active (total active: 36.061 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,09% (2024: -28,59%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre 139 REŢETE DE LA NOI ŞI DIN ALTĂ PARTE SRL

Reprezentantul firmei este: PETRESCU VALENTINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
22.09.2026 Cod CAEN principal 4791 4619 ANAF
22.09.2026 Număr de înmatriculare J40/13443/2016 J2016013443402 ANAF