Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

M & C CAMPS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

M & C CAMPS S.R.L. (CUI 36642583) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016002127083 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (cod CAEN 8551). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 153.640 RON, un profit net de 64.280 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 123,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36642583
Nr. ORC
J2016002127083
EUID
ROONRC.J2016002127083
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. CIBINULUI 38, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
153.640 RON
2025▲ 123,8%
Rezultat net
64.280 RON
2025▲ 477,6%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Secțiunea Q · Diviziunea 85 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
Diviziunea 79 · Activități ale agențiilor turistice și a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare și asistență turistică (1)
  • 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (4)
  • 9311 Activități ale bazelor sportive
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness
  • 9319 Alte activități sportive
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 153.640 64.280 7.350 2.992 63.336 58.978 1
2024 68.657 11.128 21.682 3.393 12.987 -5.302 1
2023 27.118 466 27.841 3.393 8.018 -16.430 1
2022 21.373 927 22.699 3.393 2.410 -16.896 1
2021 37.660 2.889 22.498 3.393 1.282 -17.823 1
2020 7.555 -9.261 24.811 3.393 706 -20.712 1
2019 20.416 846 15.812 3.210 1.151 -11.451 1
2018 17.590 1.027 24.869 3.210 9.362 -12.297 1
2017 26.250 -564 20.384 — 7.060 -13.324 1
2016 2.900 -12.960 15.713 — 2.953 -12.760 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
11,08% (2024: 132,37%)
Datorii / Total active (total active: 66.328 RON)
Solvabilitate generală
9,02 (2024: 0,76)
Total active / Datorii (total active: 66.328 RON)
Autonomie financiară
88,92% (2024: -32,37%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 66.328 RON)
Rentabilitate active (ROA)
96,91% (2024: 67,94%)
Profit net / Total active (total active: 66.328 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
108,99%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
41,84% (2024: 16,21%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre M & C CAMPS S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: MITITEAN ALEXANDRU-MIHAI (administrator), MITITEAN CARLA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025