Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ECO CLEAN CENTER S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

ECO CLEAN CENTER S.R.L. (CUI 36676292) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J26/1414/2016 și are sediul în Târgu Mureș, județul Mureș. Activitatea principală: Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană (cod CAEN 9601, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2018, firma a raportat o cifră de afaceri de 29.371 RON, un profit net de 2.458 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 34,2% față de 2017.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36676292
Nr. ORC
J26/1414/2016
EUID
ROONRC.J26/1414/2016
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Caraiman 8A, Mun. Târgu Mureş Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2018).

Cifra de afaceri
29.371 RON
2018▼ 34,2%
Rezultat net
2.458 RON
2018▼ 84,9%
Angajați
1
2018– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană
Secțiunea S · Diviziunea 96 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2018
9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (14) · CAEN Rev.2 · 7 diviziuni
  • 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Diviziunea 14 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (3)
  • 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
  • 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7729 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (2)
  • 9522 Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină
  • 9529 Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 1.590 — 1.414 -176 —
2024 — 0 1.590 — 1.414 -176 —
2023 — 0 1.590 — 1.414 -176 —
2022 — 0 1.589 — 1.413 -176 —
2021 — -236 1.589 — 1.413 -176 —
2020 — 0 1.400 — 1.460 60 —
2019 — -584 1.400 — 1.459 59 —
2018 29.371 2.458 501 — 9.909 9.408 1
2017 44.623 16.279 2.103 — 18.582 16.479 1

Indicatori financiari

bilanț 2018 (vs 2017)
Grad de îndatorare
5,06% (2017: 11,32%)
Datorii / Total active (total active: 9.909 RON)
Solvabilitate generală
— (2017: 8,84)
Total active / Datorii (total active: 9.909 RON)
Autonomie financiară
94,94% (2017: 88,68%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 9.909 RON)
Rentabilitate active (ROA)
24,81% (2017: 87,61%)
Profit net / Total active (total active: 9.909 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
26,13% (2017: 98,79%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
8,37% (2017: 36,48%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2018). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ECO CLEAN CENTER S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ASZALOS ANNA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2018