Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TINARESE COM SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

TINARESE COM SRL (CUI 36678200) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016002212088 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (cod CAEN 4631). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 89.633 RON și un profit net de 7.586 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 21,6% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36678200
Nr. ORC
J2016002212088
EUID
ROONRC.J2016002212088
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Vârful cu Dor 2, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
89.633 RON
2023▼ 21,6%
Rezultat net
7.586 RON
2023▲ 2,7%
Angajați
0
2023

Activitate

CAEN principal
4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2021. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2020, 2024–2025) și ANAF (2019, 2022–2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 45.013 — 11.059 -33.954 —
2024 — -126 45.013 — 11.059 -33.954 —
2023 89.633 7.586 44.935 0 11.107 -33.828 0
2022 114.328 7.387 88.919 0 47.505 -41.414 0
2020 75.127 -9.088 88.771 — 41.568 -47.203 —
2019 123.370 -1.302 75.245 0 37.130 -38.115 0
2018 115.386 -31.817 68.414 — 31.601 -36.813 —
2017 123.004 -4.020 21.067 — 16.070 -4.997 1
2016 21.063 -1.177 9.857 — 8.880 -977 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
404,56% (2022: 187,18%)
Datorii / Total active (total active: 11.107 RON)
Solvabilitate generală
0,25 (2022: 0,53)
Total active / Datorii (total active: 11.107 RON)
Autonomie financiară
-304,56% (2022: -87,18%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 11.107 RON)
Rentabilitate active (ROA)
68,3% (2022: 15,55%)
Profit net / Total active (total active: 11.107 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
8,46% (2022: 6,46%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TINARESE COM SRL

Reprezentantul firmei este: BORICEANU MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023