BEST AUTO MANAGEMENT S.R.L.
BEST AUTO MANAGEMENT S.R.L. (CUI 36711888) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016014603401 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare (cod CAEN 6612). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 107.752 RON și un profit net de 31.408 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 104,4% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 36711888
- Nr. ORC
- J2016014603401
- EUID
- ROONRC.J2016014603401
- Înmatriculată
- 10 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6612 — Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2022, 2025) și ANAF (2023–2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 107.752 | 31.408 | 118.089 | 0 | 177.536 | 59.447 | — |
| 2024 | 52.729 | 8.412 | 43.095 | 0 | 71.134 | 28.039 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 1.301 | 0 | 20.928 | 19.627 | 0 |
| 2022 | — | -750 | 1.301 | — | 20.928 | 19.627 | — |
| 2021 | — | -908 | 351 | — | 20.728 | 20.377 | — |
| 2020 | — | -1.257 | 1 | — | 21.286 | 21.285 | — |
| 2019 | — | -984 | 1 | — | 22.543 | 22.542 | — |
| 2018 | 37.138 | 12.953 | 1 | — | 23.527 | 23.526 | — |
| 2017 | 52.640 | 11.760 | 782 | — | 11.313 | 10.573 | 1 |
| 2016 | 3.274 | -1.387 | 3.968 | 535 | 2.246 | -1.187 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre BEST AUTO MANAGEMENT S.R.L.
Reprezentantul firmei este: HAMAN MONICA-MIHAELA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Plătitoare de TVA | Nu | Da | ANAF |
| 08.08.2026 | Inactivă fiscal | Da | Nu | ANAF |
| 08.08.2026 | Data reactivării | — | 31.07.2026 | ANAF |