Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

HFA DRIVE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

HFA DRIVE SRL (CUI 36720380) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J40/14734/2016 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu produse diverse (cod CAEN 4619). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 23.443 RON și o pierdere netă de 1.719 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36720380
Nr. ORC
J40/14734/2016
EUID
ROONRC.J40/14734/2016
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. ARH. ION BERINDEI 12, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
23.443 RON
2022
Rezultat net
-1.719 RON
2022
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4932 Transporturi cu taxiuri
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4932 Transporturi cu taxiuri
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7410 Activități de design specializat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 0 — 2.328 2.328 —
2024 — 0 0 — 2.328 2.328 —
2023 — -251 87 — 2.415 2.328 —
2022 23.443 -1.719 87 — 2.666 2.579 —
2021 — 1.785 16.278 -1.528 23.739 5.933 —
2020 — 0 270 — 4.418 4.148 —
2019 — 0 270 — 4.418 4.148 —
2018 — 0 270 — 4.418 4.148 —
2017 — 0 150 — 4.298 4.148 —
2016 — 4.148 1.150 — 5.298 4.148 —

Indicatori financiari

bilanț 2022
Grad de îndatorare
3,26%
Datorii / Total active (total active: 2.666 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 2.666 RON)
Autonomie financiară
96,74%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 2.666 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-64,48%
Profit net / Total active (total active: 2.666 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-66,65%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-7,33%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre HFA DRIVE SRL

Reprezentantul firmei este: HORLEA FLORIN ADRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022