Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TOP BIO CLEAN SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

TOP BIO CLEAN SRL (CUI 36762563) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016015338407 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (cod CAEN 4613). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 96.163 RON și un profit net de 8.388 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 23,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
36762563
Nr. ORC
J2016015338407
EUID
ROONRC.J2016015338407
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. MARGEANULUI 22, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
96.163 RON
2025▲ 23,3%
Rezultat net
8.388 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4613 — Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (2) · 2 diviziuni
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 96.163 8.388 97.946 — 28.112 -68.965 —
2024 77.977 -41.531 97.775 1.792 18.629 -77.354 1
2023 125.993 -31.664 77.907 8.960 33.124 -35.823 1
2022 125.773 -22.431 67.143 16.129 49.095 -1.919 1
2021 118.445 11.829 68.771 23.297 65.986 20.512 1
2020 664.127 9.058 34.861 — 72.425 12.722 1
2019 — 0 0 — 2.864 2.864 —
2018 3.000 2.664 90 — 2.954 2.864 —
2017 — 0 0 — 200 200 —
2016 — 0 0 — 200 200 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
348,41% (2024: 478,8%)
Datorii / Total active (total active: 28.112 RON)
Solvabilitate generală
0,29 (2024: 0,21)
Total active / Datorii (total active: 28.112 RON)
Autonomie financiară
-245,32% (2024: -378,8%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 28.112 RON)
Rentabilitate active (ROA)
29,84% (2024: -203,37%)
Profit net / Total active (total active: 28.112 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
8,72% (2024: -53,26%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TOP BIO CLEAN SRL

Reprezentantul firmei este: CONSTANTINESCU GABRIEL EMAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025