Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

GUARDIAN GAMES SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

GUARDIAN GAMES SRL (CUI 36782374) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J40/15584/2016 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Alte activități recreative și distractive (cod CAEN 9329). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 78.111 RON și un profit net de 33.620 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 7,6% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36782374
Nr. ORC
J40/15584/2016
EUID
ROONRC.J40/15584/2016
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Vedea 6, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
78.111 RON
2022▼ 7,6%
Rezultat net
33.620 RON
2022▼ 23,0%
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 7.867 3.099 33.790 29.022 —
2024 — 0 7.867 3.100 33.789 29.022 —
2023 — 0 7.867 3.099 33.790 29.022 —
2022 78.111 33.620 7.867 33.099 3.789 29.021 —
2021 84.546 43.688 6.999 3.100 1.836 -2.063 —
2020 — -5.991 50.899 3.100 2.048 -45.751 —
2019 — -17.059 50.898 9.090 2.048 -39.760 1
2018 2.215 -25.474 42.307 15.341 4.265 -22.701 1
2017 22.162 3.892 21.616 21.590 2.799 2.773 1
2016 3.686 -1.319 46.626 27.840 17.667 -1.119 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
21,33% (2021: 141,79%)
Datorii / Total active (total active: 36.888 RON)
Solvabilitate generală
4,69 (2021: 0,71)
Total active / Datorii (total active: 36.888 RON)
Autonomie financiară
78,67% (2021: -41,79%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 36.888 RON)
Rentabilitate active (ROA)
91,14% (2021: 885,09%)
Profit net / Total active (total active: 36.888 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
115,85%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
43,04% (2021: 51,67%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre GUARDIAN GAMES SRL

Reprezentantul firmei este: IONIȚĂ CRISTINA-GEORGIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022