RAUL & RAULA SRL
RAUL & RAULA SRL (CUI 36786783) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016001011309 și are sediul în județul Satu Mare. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (cod CAEN 4778).
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 36786783
- Nr. ORC
- J2016001011309
- EUID
- ROONRC.J2016001011309
- Înmatriculată
- 9 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (4778), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2020, 2022–2024) și ANAF (2019, 2021, 2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 12 | 1.900 | 33.175 | 35.063 | 0 |
| 2024 | 13.585 | 6.410 | 1.301 | 1.900 | 34.464 | 35.063 | — |
| 2023 | — | 0 | 152 | 1.900 | 26.905 | 28.653 | — |
| 2022 | 3.467 | 2.043 | 152 | 1.900 | 26.905 | 28.653 | — |
| 2021 | 4.935 | 2.108 | 1 | 1.900 | 24.692 | 26.591 | 0 |
| 2020 | 15.309 | 7.440 | 128 | 1.900 | 22.712 | 24.484 | — |
| 2019 | 17.363 | 11.307 | 0 | 2.058 | 14.946 | 17.004 | 0 |
| 2018 | 13.548 | -1.050 | 7.879 | 3.249 | 4.207 | -423 | 1 |
| 2017 | 8.491 | 761 | 13.030 | 2.399 | 11.258 | 627 | 1 |
| 2016 | 964 | -334 | 3.976 | 1.349 | 2.493 | -134 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre RAUL & RAULA SRL
Reprezentanții firmei sunt: STOICA ILDIKÓ VERONICA (administrator), STOICA NICOLAS RAUL (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .