Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

COACHING 2 CHANGE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

COACHING 2 CHANGE SRL (CUI 36854772) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016005049236 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Alte forme de învățământ (cod CAEN 8559). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 190.943 RON, un profit net de 97.650 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 3,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36854772
Nr. ORC
J2016005049236
EUID
ROONRC.J2016005049236
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Sighişoara 7, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
190.943 RON
2025▼ 3,7%
Rezultat net
97.650 RON
2025▼ 21,1%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Secțiunea Q · Diviziunea 85 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · 5 diviziuni
  • 5811 Activități de editare a cărților
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 58 · Activități de editare (2)
  • 5811 Activități de editare a cărților
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 190.943 97.650 49.711 5.067 152.323 101.490 1
2024 198.250 123.743 23.054 — 155.292 127.583 1
2023 173.455 115.620 19.715 — 144.953 119.460 1
2022 185.579 137.037 1.685 — 148.223 140.877 1
2021 117.568 58.644 1.081 — 310.378 310.393 —
2020 128.974 86.006 941 — 289.305 282.549 —
2019 205.699 161.574 2.358 — 222.834 226.140 —
2018 142.662 52.732 10.236 189 121.225 111.178 —
2017 99.487 80.446 2.360 36 85.970 83.646 —
2016 — 0 500 434 266 200 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
31,58% (2024: 14,85%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
3,17 (2024: 6,74)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
64,48% (2024: 82,16%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
62,04% (2024: 79,68%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
96,22% (2024: 96,99%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
51,14% (2024: 62,42%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre COACHING 2 CHANGE SRL

Reprezentantul firmei este: IONESCU ALINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
15.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 20.12.2016 Transfer (sosire) din 03.06.2026 ANAF
15.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
15.08.2026 Data stării juridice 20.12.2016 03.06.2026 ANAF
15.08.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice ANAF
15.08.2026 Număr de înmatriculare J23/5049/2016 J2016005049236 ANAF