Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ODIN GUARD SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

ODIN GUARD SRL (CUI 36871927) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016016896407 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități de investigații și servicii private de protecție (cod CAEN 8001). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1,2 milioane RON, un profit net de 294.386 RON și un număr mediu de 10 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 52,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
36871927
Nr. ORC
J2016016896407
EUID
ROONRC.J2016016896407
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Şos. Pipera 48, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.163.440 RON
2025▼ 52,2%
Rezultat net
294.386 RON
2025▼ 78,0%
Angajați
10
2025▼ 47,4%

Activitate

CAEN principal
8001 Activități de investigații și servicii private de protecție
Secțiunea O · Diviziunea 80 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8010 Activități de protecție și gardă

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (8001 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (2) · 2 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 8009 Alte activități de protecție n.c.a.
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 80 · Activități de investigații și protecție (1)
  • 8009 Alte activități de protecție n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 8010 Activități de protecție și gardă (CAEN Rev.2)
  • 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.163.440 294.386 775.987 523.495 546.583 294.626 10
2024 2.435.672 1.337.792 471.925 302.482 1.504.534 1.338.032 19
2023 2.459.752 1.148.084 406.892 301.127 1.253.369 1.148.324 26
2022 2.318.404 924.955 378.078 326.187 1.010.141 958.808 32
2021 1.814.048 728.145 367.489 499.639 594.319 728.385 30
2020 1.856.884 600.474 160.822 47.130 714.235 600.714 35
2019 1.843.645 437.309 196.546 5.797 628.071 437.549 43
2018 816.386 133.578 135.399 6.672 261.656 133.778 39

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
72,52% (2024: 26,12%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,38 (2024: 3,83)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
27,53% (2024: 74,05%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
27,51% (2024: 74,03%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,92% (2024: 99,98%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
25,3% (2024: 54,92%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ODIN GUARD SRL

Reprezentantul firmei este: CIUC COSTEL DAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
16.08.2026 Cod CAEN principal 8010 8001 ANAF
16.08.2026 Număr de înmatriculare J40/16896/2016 J2016016896407 ANAF