Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INTERIO PRO CONSTRUCT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

INTERIO PRO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 36954798) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017000207126 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 143.053 RON și un profit net de 1.014 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 189,6% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
36954798
Nr. ORC
J2017000207126
EUID
ROONRC.J2017000207126
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Bld. 21 Decembrie 1989 57, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
143.053 RON
2024▲ 189,6% față de 2022
Rezultat net
1.014 RON
2024▼ 97,6% față de 2022
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
7111 Activități de arhitectură

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (23) · 8 diviziuni
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (16)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7111 Activități de arhitectură
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7413 Activități de design de interior
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8122 Activități specializate de curățenie
Diviziunea 91 · Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale (1)
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -15.278 60.778 22.221 66.190 27.633 —
2024 143.053 1.014 58.144 34.511 66.544 42.911 —
2023 — -531 6.328 — 48.225 41.897 —
2022 49.403 42.228 6.532 — 48.960 42.428 —
2021 — 0 0 — 200 200 —
2020 — 0 0 — 200 200 —
2019 — 0 0 — 200 200 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2022)
Grad de îndatorare
57,54% (2022: 13,34%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,74 (2022: 7,5)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
42,46% (2022: 86,66%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
1% (2022: 86,25%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
2,36% (2022: 99,53%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,71% (2022: 85,48%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INTERIO PRO CONSTRUCT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MUREȘAN RADU CĂLIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024
Data Câmp Înainte După Sursă
03.11.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF
03.11.2026 TVA la încasare Nu Da ANAF