Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

GENNAS PMC S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

GENNAS PMC S.R.L. (CUI 36995119) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017000310121 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (cod CAEN 7112). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 18.764 RON și un profit net de 13.922 RON.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
36995119
Nr. ORC
J2017000310121
EUID
ROONRC.J2017000310121
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. 21 Decembrie 1989 65, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
18.764 RON
2025
Rezultat net
13.922 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · 4 diviziuni
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Surse: MFinanțe (2017–2022, 2025) și ANAF (2023–2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 18.764 13.922 17.514 9.022 22.654 14.162 —
2024 0 0 13.257 9.271 37.153 33.167 0
2023 0 -94 13.257 9.271 37.153 33.167 0
2022 176.103 117.232 13.374 9.271 121.575 117.472 0
2021 53.736 35.263 8.391 1.145 42.749 35.503 —
2020 37.118 12.122 150 6.511 6.001 12.362 —
2019 91.900 48.627 1.037 13.289 98.806 111.058 0
2018 82.958 62.191 841 11.736 51.536 62.431 —
2017 85.745 53.541 5.221 — 58.962 53.741 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
55,29% (2024: 28,56%)
Datorii / Total active (total active: 31.676 RON)
Solvabilitate generală
1,81 (2024: 3,5)
Total active / Datorii (total active: 31.676 RON)
Autonomie financiară
44,71% (2024: 71,44%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 31.676 RON)
Rentabilitate active (ROA)
43,95% (2024: 0%)
Profit net / Total active (total active: 31.676 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
98,31% (2024: 0%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
74,2%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre GENNAS PMC S.R.L.

Reprezentantul firmei este: RĂDULESCU PAULA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025