Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

COSRAM STYLE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

COSRAM STYLE SRL (CUI 37018503) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J29/211/2017 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Coafură și alte activități de înfrumusețare (cod CAEN 9602, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.500 RON și un profit net de 264 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 20,0% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37018503
Nr. ORC
J29/211/2017
EUID
ROONRC.J29/211/2017
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. CRISTIANUL 24, Mun. Ploieşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
1.500 RON
2024▲ 20,0%
Rezultat net
264 RON
2024▼ 4,3%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
Secțiunea S · Diviziunea 96 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2024
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2 · 2 diviziuni
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (2)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7420 Activități fotografice

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 449 — 4.162 3.713 —
2024 1.500 264 449 — 4.162 3.713 —
2023 1.250 276 46 — 3.495 3.449 —
2022 3.060 1.423 90 — 3.263 3.173 —
2021 — 179 119 — 6.080 5.961 —
2020 935 129 0 — 5.782 5.782 1
2019 79.957 48.588 2.798 — 8.451 5.653 1
2018 — -27.370 43.302 — 367 -42.935 1
2017 5.920 -15.765 15.872 — 307 -15.565 1

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
10,79% (2023: 1,32%)
Datorii / Total active (total active: 4.162 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 4.162 RON)
Autonomie financiară
89,21% (2023: 98,68%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 4.162 RON)
Rentabilitate active (ROA)
6,34% (2023: 7,9%)
Profit net / Total active (total active: 4.162 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
7,11% (2023: 8%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
17,6% (2023: 22,08%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre COSRAM STYLE SRL

Reprezentanții firmei sunt: DUMITRACHE ANTONIA-RAMONA (administrator), DUMITRACHE NICOLAE-COSTIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024