Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FABULOUS EVENTS CATERING SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

FABULOUS EVENTS CATERING SRL (CUI 37030329) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J40/1424/2017 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Alte activități recreative și distractive (cod CAEN 9329). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.500 RON și un profit net de 2.960 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 15,6% față de 2018.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37030329
Nr. ORC
J40/1424/2017
EUID
ROONRC.J40/1424/2017
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Arinii Dornei 9, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
3.500 RON
2019▲ 15,6%
Rezultat net
2.960 RON
2019
Angajați
—
2019

Activitate

CAEN principal
9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2019
9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (17) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 8 diviziuni
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (4)
  • 5610 Restaurante
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
  • 7729 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (3)
  • 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
  • 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9311 Activități ale bazelor sportive
  • 9321 Bâlciuri și parcuri de distracții

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -642 14.237 — 1.358 -12.879 —
2024 — -1.221 14.815 — 1.357 -13.458 —
2023 — 0 13.594 — 1.357 -12.237 —
2022 — 0 13.594 — 1.357 -12.237 —
2021 — 0 13.594 — 1.357 -12.237 —
2020 — -392 13.594 — 1.357 -12.237 —
2019 3.500 2.960 13.722 — 1.876 -11.846 —
2018 3.028 -27.553 17.825 — 3.020 -14.805 1
2017 310.043 170.248 10.227 — 180.975 170.748 1

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Mențiune istorică ONRC · Încheiată — lichidare (nedatată) ANAF raportează firma ca activă — starea curentă ANAF prevalează.
Grad de îndatorare
731,45% (2018: 590,23%)
Datorii / Total active (total active: 1.876 RON)
Solvabilitate generală
0,14 (2018: 0,17)
Total active / Datorii (total active: 1.876 RON)
Autonomie financiară
-631,45% (2018: -490,23%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 1.876 RON)
Rentabilitate active (ROA)
157,78% (2018: -912,35%)
Profit net / Total active (total active: 1.876 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
84,57% (2018: -909,94%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FABULOUS EVENTS CATERING SRL

Reprezentanții firmei sunt: FRANGU AURORA (administrator), FRANGU TUDOR (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019