Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

STRIKESPORTS GRUP SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

STRIKESPORTS GRUP SRL (CUI 37141084) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017002560401 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (cod CAEN 4763). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 714.183 RON, un profit net de 27.849 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 4,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
37141084
Nr. ORC
J2017002560401
EUID
ROONRC.J2017002560401
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Pâncota 1, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
714.183 RON
2025▲ 4,2%
Rezultat net
27.849 RON
2025▼ 63,5%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4763 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (14) · 5 diviziuni
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (7)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
  • 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (3)
  • 9311 Activități ale bazelor sportive
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 5210 Depozitări (CAEN Rev.2)
  • 5224 Manipulări (CAEN Rev.2)
  • 8292 Activități de ambalare (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 714.183 27.849 139.968 3.171 164.215 28.089 1
2024 685.331 76.291 101.619 3.171 174.191 76.531 1
2023 546.684 104.681 65.609 4.538 165.204 104.921 —
2022 506.379 27.960 71.586 552 109.168 38.180 —
2021 453.536 90.824 58.674 552 149.186 91.064 —
2020 262.074 12.995 13.761 552 29.912 16.703 —
2019 136.759 2.833 11.894 552 15.050 3.708 —
2018 56.273 776 7.668 552 7.992 876 —
2017 8.197 -100 4.616 — 4.716 100 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
83,62% (2024: 57,29%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,2 (2024: 1,75)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
16,78% (2024: 43,15%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
16,64% (2024: 43,01%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,15% (2024: 99,69%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
3,9% (2024: 11,13%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre STRIKESPORTS GRUP SRL

Reprezentantul firmei este: STATE VASILE-ADRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
09.08.2026 Cod CAEN principal 4791 4763 ANAF