Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NOCTI SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

NOCTI SRL (CUI 37196446) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J8/503/2017 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Activități ale agențiilor de publicitate (cod CAEN 7311). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.955 RON și un profit net de 1.589 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 96,2% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37196446
Nr. ORC
J8/503/2017
EUID
ROONRC.J8/503/2017
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. 1 Decembrie 1918 3, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
1.955 RON
2022▼ 96,2% față de 2020
Rezultat net
1.589 RON
2022▼ 96,8% față de 2020
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Secțiunea N · Diviziunea 73 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
7311 Activități ale agențiilor de publicitate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (16) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 9 diviziuni
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (4)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7312 Servicii de reprezentare media
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7420 Activități fotografice
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 0 — 20.135 20.135 —
2024 — -727 0 — 20.136 20.136 —
2023 — -914 0 — 20.863 20.863 —
2022 1.955 1.589 59 — 21.836 21.777 —
2021 — -552 0 — 20.188 20.188 —
2020 50.999 48.921 1.630 — 50.791 49.161 —
2019 3.277 2.255 98 — 3.695 3.597 —
2018 — -202 0 — 820 1.341 —
2017 2.641 1.344 0 724 820 1.544 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2020)
Grad de îndatorare
0,27% (2020: 3,21%)
Datorii / Total active (total active: 21.836 RON)
Solvabilitate generală
— (2020: 31,16)
Total active / Datorii (total active: 21.836 RON)
Autonomie financiară
99,73% (2020: 96,79%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 21.836 RON)
Rentabilitate active (ROA)
7,28% (2020: 96,32%)
Profit net / Total active (total active: 21.836 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
7,3% (2020: 99,51%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
81,28% (2020: 95,93%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NOCTI SRL

Reprezentantul firmei este: TACHE MARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022