Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DEHELLAS FOOD S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

DEHELLAS FOOD S.R.L. (CUI 37208222) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J5/477/2017 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Baruri și alte activități de servire a băuturilor (cod CAEN 5630). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 54.381 RON, un profit net de 8.024 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 8,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
37208222
Nr. ORC
J5/477/2017
EUID
ROONRC.J5/477/2017
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Gheorghe Doja 165C, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
54.381 RON
2025▼ 8,7%
Rezultat net
8.024 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (9) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume
  • 1052 Fabricarea înghețatei
Diviziunea 10 · Industria alimentară (3)
  • 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume
  • 1052 Fabricarea înghețatei
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Surse: MFinanțe (2017–2018, 2021–2025) și ANAF (2019–2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 54.381 8.024 152.044 — 31.318 -120.726 1
2024 59.559 -61.140 138.595 4.089 5.757 -128.749 1
2023 68.418 2.069 188.951 6.542 114.800 -67.609 1
2022 47.882 5.622 104.932 8.995 26.258 -69.679 1
2021 47.166 4.368 125.179 11.448 38.430 -75.301 —
2020 33.480 18.561 92.113 11.643 19.362 -61.108 0
2019 18.684 -3.643 109.541 11.643 18.230 -79.668 1
2018 29.976 -47.052 98.166 1.218 20.923 -76.025 1
2017 21.025 -29.173 61.465 1.218 31.274 -28.973 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
485,48% (2024: 1.407,63%)
Datorii / Total active (total active: 31.318 RON)
Solvabilitate generală
0,21 (2024: 0,07)
Total active / Datorii (total active: 31.318 RON)
Autonomie financiară
-385,48% (2024: -1.307,63%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 31.318 RON)
Rentabilitate active (ROA)
25,62% (2024: -620,96%)
Profit net / Total active (total active: 31.318 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
14,76% (2024: -102,65%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DEHELLAS FOOD S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BUT DACIAN-JULIEN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
24.10.2026 Cod CAEN principal 4690 5630 ANAF