Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ROSIGN PRODUCȚIE ȘI SERVICE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

ROSIGN PRODUCȚIE ȘI SERVICE SRL (CUI 37209554) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017000498296 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Servicii de reprezentare media (cod CAEN 7312). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1,1 milioane RON, un profit net de 8.352 RON și un număr mediu de 6 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 29,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
37209554
Nr. ORC
J2017000498296
EUID
ROONRC.J2017000498296
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Moineşti 4, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.116.933 RON
2025▼ 29,7%
Rezultat net
8.352 RON
2025▼ 92,8%
Angajați
6
2025▼ 14,3%

Activitate

CAEN principal
7312 Servicii de reprezentare media
Secțiunea N · Diviziunea 73 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7312 Servicii de reprezentare media

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · 5 diviziuni
  • 2315 Fabricarea de sticlărie tehnică
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 23 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice (1)
  • 2315 Fabricarea de sticlărie tehnică
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7414 Alte activități de design specializat
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 2319 Fabricarea de sticlărie tehnică (CAEN Rev.2)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
  • 2790 Fabricarea altor echipamente electrice (CAEN Rev.2)
  • 3314 Repararea echipamentelor electrice (CAEN Rev.2)
  • 3319 Repararea altor echipamente (CAEN Rev.2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
  • 7410 Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
  • 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN Rev.2)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.116.933 8.352 451.245 15.432 325.515 -110.298 6
2024 1.587.731 115.399 974.224 17.658 837.917 -118.649 7
2023 1.464.850 174.093 661.498 100.554 326.896 -234.048 8
2022 1.234.937 -175.476 1.012.298 197.989 406.168 -408.141 8
2021 1.139.164 -396.595 862.500 297.652 332.183 -232.665 9
2020 1.117.748 -115.006 693.450 253.312 714.595 274.457 9
2019 1.149.233 178.638 162.838 119.736 489.401 446.299 7
2018 691.270 210.585 99.450 30.630 336.481 267.661 2
2017 255.950 56.876 52.471 41.816 67.731 57.076 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
132,35% (2024: 113,87%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,76 (2024: 0,88)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-32,35% (2024: -13,87%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
2,45% (2024: 13,49%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,75% (2024: 7,27%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ROSIGN PRODUCȚIE ȘI SERVICE SRL

Reprezentantul firmei este: PIOARĂ ADRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
10.10.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 15.03.2017 Transfer (sosire) din 22.09.2026 ANAF
10.10.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
10.10.2026 Data stării juridice 15.03.2017 22.09.2026 ANAF