Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CREATIV TOTAL CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

CREATIV TOTAL CONSTRUCT SRL (CUI 37211228) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J3/460/2017 și are sediul în Ștefanești, județul Argeș. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2020, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.500 RON, o pierdere netă de 6.404 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 59,5% față de 2017.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37211228
Nr. ORC
J3/460/2017
EUID
ROONRC.J3/460/2017
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Drm. Gorgoieşti 24, Sat Ştefăneşti Orş. Ştefăneşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
1.500 RON
2020▼ 59,5% față de 2017
Rezultat net
-6.404 RON
2020
Angajați
1
2020– 0,0% față de 2017

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2020
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (8) · CAEN Rev.2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (8)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 0 — — 0 —
2024 — 0 0 — — 0 —
2023 — 0 4.856 — — -4.856 —
2022 — 0 4.856 — — -4.856 —
2021 — 0 8.772 — 3.716 -5.056 —
2020 1.500 -6.404 8.772 — 3.716 -5.056 1
2019 — 0 868 — 2.216 1.348 —
2018 — 0 868 — 2.216 1.348 —
2017 3.700 1.348 868 — 2.216 1.348 1

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2017)
Grad de îndatorare
236,06% (2017: 39,17%)
Datorii / Total active (total active: 3.716 RON)
Solvabilitate generală
0,42
Total active / Datorii (total active: 3.716 RON)
Autonomie financiară
-136,06% (2017: 60,83%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 3.716 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-172,34% (2017: 60,83%)
Profit net / Total active (total active: 3.716 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2017: 100%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-426,93% (2017: 36,43%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CREATIV TOTAL CONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: IORGA MARIAN-CLAUDIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020