Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FIRST ALL ENERGY EUROPE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

FIRST ALL ENERGY EUROPE S.R.L. (CUI 37274366) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2021001619400 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4,3 milioane RON, un profit net de 51,4 milioane RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e de 6,7 ori mai mare decât în 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
37274366
Nr. ORC
J2021001619400
EUID
ROONRC.J2021001619400
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Emanoil Porumbaru 31, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
4.334.759 RON
2025▲ 574,5%
Rezultat net
51.443.224 RON
2025▲ 1.267,2%
Angajați
1
2025▼ 66,7%

Activitate

CAEN principal
7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Secțiunea N · Diviziunea 70 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (7020 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (15) · 6 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (4)
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (5)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (3)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 4.334.759 51.443.224 82.198.084 29.043.966 108.486.458 55.344.518 1
2024 642.615 3.762.757 57.846.505 61.035.170 1.745.629 4.934.294 3
2023 417.404 45.521 10.008.455 9.403 10.170.588 171.536 2
2022 1.916.206 1.777.011 388.367 — 2.166.382 1.778.015 1
2021 1.209.134 1.079.826 551.419 — 552.423 1.004 1
2020 280.505 274.083 7.502 — 280.506 273.004 1
2019 — -1.000 1.350 — 270 -1.080 —
2018 — 0 350 — 270 -80 —
2017 — -280 350 — 270 -80 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
59,77% (2024: 92,14%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,67 (2024: 1,09)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
40,24% (2024: 7,86%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
37,4% (2024: 5,99%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
92,95% (2024: 76,26%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1.186,76% (2024: 585,54%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FIRST ALL ENERGY EUROPE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CREȚOIU ADRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025