Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MCC-MVP SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

MCC-MVP SRL (CUI 37321352) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017000488172 și are sediul în județul Galați. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (cod CAEN 4933). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 127.104 RON, un profit net de 1.965 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 23,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37321352
Nr. ORC
J2017000488172
EUID
ROONRC.J2017000488172
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Lăcătuşilor 19, Mun. Galaţi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
127.104 RON
2025▲ 23,9%
Rezultat net
1.965 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4933 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (8) · 2 diviziuni
  • 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
  • 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (6)
  • 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
  • 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
  • 4934 Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5224 Manipulări
  • 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 127.104 1.965 14.480 0 18.882 4.402 1
2024 102.589 -46.000 3.879 0 6.316 2.437 1
2023 160.470 16.727 1.641 8.250 41.828 48.437 1
2022 201.260 20.786 29.843 21.167 40.386 31.710 1
2021 164.310 29.701 51.779 36.042 26.661 10.924 1
2020 120.055 12.824 86.920 62.250 5.893 -18.777 1
2019 24.100 -30.194 72.047 37.125 3.321 -31.601 1
2018 — -220 37.843 36.374 63 -1.406 —
2017 — -1.386 37.723 36.374 163 -1.186 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
76,69% (2024: 61,42%)
Datorii / Total active (total active: 18.882 RON)
Solvabilitate generală
1,3 (2024: 1,63)
Total active / Datorii (total active: 18.882 RON)
Autonomie financiară
23,31% (2024: 38,58%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 18.882 RON)
Rentabilitate active (ROA)
10,41% (2024: -728,31%)
Profit net / Total active (total active: 18.882 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
44,64% (2024: -1.887,57%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,55% (2024: -44,84%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MCC-MVP SRL

Reprezentantul firmei este: PATRAȘCU DANIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025