Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ADSA76 SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

ADSA76 SRL (CUI 37337111) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017000654032 și are sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală: Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (cod CAEN 6220). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 159.540 RON, un profit net de 83.772 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 51,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37337111
Nr. ORC
J2017000654032
EUID
ROONRC.J2017000654032
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Basarab Vodă 4, Mun. Piteşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
159.540 RON
2025▲ 51,5%
Rezultat net
83.772 RON
2025▲ 152,8%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6220 — Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (14) · 11 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
Diviziunea 60 · Activități de difuzare și transmitere de programe (1)
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (3)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (1)
  • 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 159.540 83.772 8.217 2.057 90.132 83.972 1
2024 105.279 33.140 9.163 14.813 27.690 33.340 1
2023 88.000 16.251 13.382 33.485 11.098 31.201 1
2022 61.500 32.334 5.785 45.866 521 40.602 —
2021 70.000 19.864 40.492 62.366 16.993 38.867 2
2020 151.450 75.129 25.243 80.366 61.433 116.556 1
2019 127.440 91.477 5.213 98.366 67.749 160.902 1
2018 74.480 49.136 3.469 — 92.894 89.425 1
2017 54.400 40.419 1.516 350 41.785 40.619 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
8,91% (2024: 21,56%)
Datorii / Total active (total active: 92.189 RON)
Solvabilitate generală
11,22 (2024: 4,64)
Total active / Datorii (total active: 92.189 RON)
Autonomie financiară
91,09% (2024: 78,44%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 92.189 RON)
Rentabilitate active (ROA)
90,87% (2024: 77,97%)
Profit net / Total active (total active: 92.189 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,76% (2024: 99,4%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
52,51% (2024: 31,48%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ADSA76 SRL

Reprezentantul firmei este: SANDU FLORIN DANIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025