Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FOX LUX ONE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

FOX LUX ONE SRL (CUI 37376900) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017005106400 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp) — cod CAEN 1392. În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 32.798 RON și o pierdere netă de 5.917 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 78,3% față de 2018.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37376900
Nr. ORC
J2017005106400
EUID
ROONRC.J2017005106400
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Bârlogeni 109, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
32.798 RON
2019▼ 78,3%
Rezultat net
-5.917 RON
2019
Angajați
—
2019

Activitate

CAEN principal
1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
Secțiunea C · Diviziunea 13 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2019
1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (20) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 8 diviziuni
  • 1395 Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 13 · Fabricarea produselor textile (1)
  • 1395 Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (3)
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (6)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (5)
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -1.039 12.936 — 40.558 27.622 —
2024 — -1.064 12.936 — 41.597 28.661 —
2023 — -2.655 12.936 — 42.662 29.726 —
2022 — -43.851 8.658.228 — 8.650.608 -7.620 —
2021 — -357 11.980 — 46.411 34.431 —
2020 — 0 14.100 — 48.888 34.788 —
2019 32.798 -5.917 14.100 — 48.888 34.788 —
2018 151.194 1.187 16.992 122 58.765 41.895 2
2017 214.999 40.508 12.134 122 52.720 40.708 3

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
28,84% (2018: 28,86%)
Datorii / Total active (total active: 48.888 RON)
Solvabilitate generală
3,47 (2018: 3,47)
Total active / Datorii (total active: 48.888 RON)
Autonomie financiară
71,16% (2018: 71,14%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 48.888 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-12,1% (2018: 2,02%)
Profit net / Total active (total active: 48.888 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-17,01% (2018: 2,83%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-18,04% (2018: 0,79%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FOX LUX ONE SRL

Reprezentantul firmei este: AVRAM MARIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019