Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

UNEALTA SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

UNEALTA SRL (CUI 37404040) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017005338407 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Baruri și alte activități de servire a băuturilor (cod CAEN 5630). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 18.860 RON și o pierdere netă de 3.729 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 55,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37404040
Nr. ORC
J2017005338407
EUID
ROONRC.J2017005338407
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Oinei 6, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
18.860 RON
2025▼ 55,1%
Rezultat net
-3.729 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
7111 Activități de arhitectură

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (26) · 14 diviziuni
  • 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (1)
  • 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (1)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Diviziunea 31 · Fabricarea de mobilă (1)
  • 3100 Fabricarea de mobilă
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4335 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (7)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (3)
  • 5611 Restaurante
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (2)
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (4)
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7413 Activități de design de interior
  • 7414 Alte activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN Rev.2)
  • 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7410 Activități de design specializat (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025, fără 2018. Surse: MFinanțe (2017, 2019–2020, 2022–2025) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 18.860 -3.729 19.803 3.372 22.445 6.014 —
2024 42.044 -28.775 9.856 3.372 31.498 25.014 —
2023 26.735 7.363 8.425 3.372 58.842 53.789 —
2022 67.322 37.318 8.276 3.372 96.330 91.426 —
2021 100.237 31.839 6.114 3.372 56.850 54.108 0
2020 41.000 -12.398 2.378 3.372 21.275 22.269 —
2019 53.676 3.705 1.608 3.372 32.903 34.667 —
2017 18.940 6.621 230 — 7.051 6.821 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
76,71% (2024: 28,26%)
Datorii / Total active (total active: 25.817 RON)
Solvabilitate generală
1,3 (2024: 3,54)
Total active / Datorii (total active: 25.817 RON)
Autonomie financiară
23,29% (2024: 71,74%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 25.817 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-14,44% (2024: -82,52%)
Profit net / Total active (total active: 25.817 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-62,01% (2024: -115,04%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-19,77% (2024: -68,44%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2024-2025

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre UNEALTA SRL

Reprezentantul firmei este: ROŞANU ANDREI GABRIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
24.07.2026 Cod CAEN principal 7111 5630 ANAF
24.07.2026 Număr de înmatriculare J40/5338/2017 J2017005338407 ANAF