Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

HIGH END URBARCH S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 07.10.2026 (ANAF)

HIGH END URBARCH S.R.L. (CUI 37412868) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J30/3/2019 și are sediul în județul Satu Mare. Activitatea principală: Activități de arhitectură (cod CAEN 7111). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 8.493 RON și un profit net de 15.813 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 81,6% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37412868
Nr. ORC
J30/3/2019
EUID
ROONRC.J30/3/2019
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Aurel Vlaicu 107/A, Mun. Satu Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
8.493 RON
2025▼ 81,6% față de 2023
Rezultat net
15.813 RON
2025▲ 47,2% față de 2023
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7111 Activități de arhitectură
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
2711 Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7111 — Activități de arhitectură). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (2)
  • 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 8.493 15.813 196.151 — 14.110 -182.041 —
2024 — 3.123 203.570 1.777 17.154 -197.854 —
2023 46.188 10.746 198.513 43.337 16.955 -200.977 1
2022 11.805 -187.585 190.001 92.879 13.199 -211.723 1
2021 — 1.168 109.993 144.420 70.852 -22.521 1
2020 — -23.805 236.271 196.961 15.622 -23.688 1
2019 — -300 395 — 12 -383 —
2018 — -59 245 0 162 -83 0
2017 — -224 245 59 162 -24 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2023)
Grad de îndatorare
1.390,16% (2023: 329,25%)
Datorii / Total active (total active: 14.110 RON)
Solvabilitate generală
0,07 (2023: 0,3)
Total active / Datorii (total active: 14.110 RON)
Autonomie financiară
-1.290,16% (2023: -333,34%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 14.110 RON)
Rentabilitate active (ROA)
112,07% (2023: 17,82%)
Profit net / Total active (total active: 14.110 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
186,19% (2023: 23,27%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre HIGH END URBARCH S.R.L.

Reprezentantul firmei este: OLTEAN ANA TEODORA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025