Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CAMIGO AFTER SCHOOL SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

CAMIGO AFTER SCHOOL SRL (CUI 37464379) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017001989124 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Alte forme de învățământ (cod CAEN 8559). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 387.344 RON, un profit net de 2.421 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 50,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37464379
Nr. ORC
J2017001989124
EUID
ROONRC.J2017001989124
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Dr. Louis Pasteur 79, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
387.344 RON
2025▲ 50,1%
Rezultat net
2.421 RON
2025▼ 95,7%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Secțiunea Q · Diviziunea 85 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (16) · 11 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 60 · Activități de difuzare și transmitere de programe (1)
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 85 · Învățământ (3)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
  • 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ
Diviziunea 88 · Activități de asistență socială, fără cazare (1)
  • 8891 Activități de îngrijire zilnică pentru copii
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (2)
  • 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)
  • 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 387.344 2.421 100.739 — 74.683 3.944 1
2024 258.021 56.365 60.797 — 105.375 57.078 1
2023 295.667 110.344 75.586 — 186.170 110.584 1
2022 284.762 196.432 37.736 2.098 235.672 200.034 1
2021 289.330 93.874 33.658 2.098 125.674 94.114 2
2020 295.063 10.386 35.746 16.663 54.989 22.886 2
2019 225.466 58.354 56.122 60.359 64.980 12.500 4
2018 109.933 -37.639 54.193 100.413 8.339 -45.854 4
2017 17.706 -8.415 15.334 144.149 7.078 -8.215 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
134,89% (2024: 57,7%)
Datorii / Total active (total active: 74.683 RON)
Solvabilitate generală
0,74 (2024: 1,73)
Total active / Datorii (total active: 74.683 RON)
Autonomie financiară
5,28% (2024: 54,17%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 74.683 RON)
Rentabilitate active (ROA)
3,24% (2024: 53,49%)
Profit net / Total active (total active: 74.683 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
61,38% (2024: 98,75%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,63% (2024: 21,85%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CAMIGO AFTER SCHOOL SRL

Reprezentantul firmei este: MIRON CARMEN AUGUSTA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025