Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CLN GARANT CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

CLN GARANT CONSTRUCT SRL (CUI 37516753) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J5/1091/2017 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 10.000 RON, o pierdere netă de 21.141 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2018 (0,0%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37516753
Nr. ORC
J5/1091/2017
EUID
ROONRC.J5/1091/2017
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ţiglarilor 1A, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
10.000 RON
2019– 0,0%
Rezultat net
-21.141 RON
2019
Angajați
1
2019– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2019
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (16) · CAEN Rev.2 · 3 diviziuni
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 49.000 — 265 -48.735 —
2024 — -12 49.000 — 265 -48.735 —
2023 — 0 49.018 — 295 -48.723 —
2022 — 0 49.018 — 295 -48.723 —
2021 — 0 49.018 — 295 -48.723 —
2020 — 0 49.018 — 295 -48.723 —
2019 10.000 -21.141 49.018 — 295 -48.723 1
2018 10.000 -20.301 27.748 53 113 -27.582 1
2017 — -7.481 14.971 145 7.545 -7.281 1

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
—
Datorii / Total active (total active: 295 RON)
Solvabilitate generală
0,01 (2018: 0,01)
Total active / Datorii (total active: 295 RON)
Autonomie financiară
—
Capitaluri proprii / Total active (total active: 295 RON)
Rentabilitate active (ROA)
—
Profit net / Total active (total active: 295 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-211,41% (2018: -203,01%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2018-2019
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CLN GARANT CONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: GAVRILUȚ VIOREL-CĂLIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019