Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LUCEAFARUL FOTBAL STAR S.A.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

LUCEAFARUL FOTBAL STAR S.A. (CUI 37545562) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J12/2394/2017 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (cod CAEN 8551). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 133.846 RON și un profit net de 112.770 RON.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
37545562
Nr. ORC
J12/2394/2017
EUID
ROONRC.J12/2394/2017
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Bucegi 13-15, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
133.846 RON
2025
Rezultat net
112.770 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Secțiunea Q · Diviziunea 85 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9311 Activități ale bazelor sportive

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Surse: MFinanțe (2018–2020, 2022–2025) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 133.846 112.770 20.972 — 260.310 239.338 —
2024 — 0 24.512 — 262.191 237.679 0
2023 — -509 24.512 — 262.191 237.679 0
2022 — -13 23.914 — 262.102 238.188 0
2021 276 -12 23.914 0 262.115 238.201 0
2020 2.598 2.399 39.477 — 277.689 238.212 0
2019 501.520 95.777 38.904 — 274.717 235.813 1
2018 186.595 49.836 5.572 — 145.608 140.036 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
8,06% (2024: 9,35%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
12,41 (2024: 10,7)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
91,94% (2024: 90,65%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
43,32% (2024: 0%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
47,12% (2024: 0%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
84,25%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LUCEAFARUL FOTBAL STAR S.A.

Reprezentantul firmei este: CRIŞAN ALEXANDRU ADRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025