Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

APTCONTROL MEDICAL SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

APTCONTROL MEDICAL SRL (CUI 37570493) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017006946403 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități de asistență medicală generală (cod CAEN 8621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 229.266 RON, un profit net de 16.615 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 2,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37570493
Nr. ORC
J2017006946403
EUID
ROONRC.J2017006946403
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Virtuţii 19D, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
229.266 RON
2025▲ 2,9%
Rezultat net
16.615 RON
2025▼ 39,8%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8621 Activități de asistență medicală generală
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8621 Activități de asistență medicală generală

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (8) · 2 diviziuni
  • 8610 Activități de asistență spitalicească
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată
Diviziunea 86 · Activități referitoare la sănătatea umană (4)
  • 8610 Activități de asistență spitalicească
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată
  • 8623 Activități de asistență stomatologică
  • 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Diviziunea 87 · Servicii combinate de îngrijire medicală și asistență socială, cu cazare (4)
  • 8710 Activități ale centrelor de îngrijire medicală
  • 8720 Activități ale centrelor de recuperare pshică și de dezintoxicare, exclusiv spitale
  • 8730 Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure
  • 8799 Alte activități de asistență socială, cu cazare n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 229.266 16.615 13.999 — 318.843 304.844 2
2024 222.748 27.621 16.964 — 346.433 329.469 2
2023 220.345 28.719 6.020 — 385.993 379.973 2
2022 212.958 63.917 9.280 195 360.339 351.254 2
2021 254.842 122.265 9.094 195 296.236 287.337 2
2020 169.556 57.277 24.437 166 189.343 165.072 2
2019 156.920 39.824 7.662 166 115.291 107.795 2
2018 177.317 86.536 7.090 166 74.895 67.971 1
2017 69.539 -18.765 37.098 588 17.945 -18.565 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
4,39% (2024: 4,9%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
22,78 (2024: 20,42)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
95,61% (2024: 95,1%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
5,21% (2024: 7,97%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
5,45% (2024: 8,38%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
7,25% (2024: 12,4%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre APTCONTROL MEDICAL SRL

Reprezentantul firmei este: MARINESCU TRAIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025