Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SMASHING VENTURES SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 05.11.2026 (ANAF)

SMASHING VENTURES SRL (CUI 37590474) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J29/1117/2017 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi (cod CAEN 8299). În 2018, firma a raportat o cifră de afaceri de 14.334 RON, o pierdere netă de 15.697 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 29,1% față de 2017.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
37590474
Nr. ORC
J29/1117/2017
EUID
ROONRC.J29/1117/2017
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Nerva Traian 27-33, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2018).

Cifra de afaceri
14.334 RON
2018▼ 29,1%
Rezultat net
-15.697 RON
2018
Angajați
1
2018– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2018 divergent
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

În bilanțul pe 2018, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (2) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -2.038 41.392 — 3.047 -38.345 —
2024 — -1.940 39.892 — 3.585 -36.307 —
2023 — -1.789 38.392 — 4.025 -34.367 —
2022 — -1.900 35.414 — 2.836 -32.578 —
2021 — -1.750 35.414 — 4.736 -30.678 —
2020 — -1.800 35.414 — 6.485 -28.929 —
2019 — -1.589 35.414 — 8.285 -27.129 —
2018 14.334 -15.697 35.467 — 9.928 -25.539 1
2017 20.221 -10.043 40.965 — 31.122 -9.843 1

Indicatori financiari

bilanț 2018 (vs 2017)
Grad de îndatorare
357,24% (2017: 131,63%)
Datorii / Total active (total active: 9.928 RON)
Solvabilitate generală
0,28 (2017: 0,76)
Total active / Datorii (total active: 9.928 RON)
Autonomie financiară
-257,24% (2017: -31,63%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 9.928 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-158,11% (2017: -32,27%)
Profit net / Total active (total active: 9.928 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-109,51% (2017: -49,67%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2017-2018
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2018). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SMASHING VENTURES SRL

Reprezentantul firmei este: OPRINOIU EUSEBIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2018
Data Câmp Înainte După Sursă
05.11.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF
05.11.2026 Organ fiscal Unitatea Fiscală Orăşenească Mizil Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice ANAF
08.10.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 17.05.2017 Transfer (sosire) din 07.09.2026 ANAF
08.10.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
08.10.2026 Data stării juridice 17.05.2017 07.09.2026 ANAF
08.10.2026 Cod CAEN principal 4791 8299 ANAF
08.10.2026 Număr de înmatriculare J29/1117/2017 J2017001117295 ANAF