Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

BEAUTY LASHES SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

BEAUTY LASHES SRL (CUI 37603426) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J22/1401/2017 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Coafură și alte activități de înfrumusețare (cod CAEN 9602, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 16.550 RON și un profit net de 14.584 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 40,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37603426
Nr. ORC
J22/1401/2017
EUID
ROONRC.J22/1401/2017
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Fagului 8, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
16.550 RON
2025▼ 40,8%
Rezultat net
14.584 RON
2025▲ 118,8%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
Secțiunea S · Diviziunea 96 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2 · 2 diviziuni
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8532 Învățământ secundar, tehnic sau profesional
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 16.550 14.584 26.284 3.538 23.554 808 —
2024 27.960 6.666 27.635 3.538 16.645 -7.452 —
2023 13.720 2.969 42.718 3.538 25.440 -13.740 —
2022 17.399 11.660 43.501 3.538 22.997 -16.966 —
2021 21.284 10.139 56.353 3.538 24.190 -28.625 —
2020 133.810 30.474 163.262 3.538 121.460 -38.264 0
2019 148.815 5.568 164.465 411 95.316 -68.738 1
2018 64.099 -45.089 125.021 411 50.304 -74.306 1
2017 5.290 -29.527 30.694 411 1.066 -29.217 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
97,02% (2024: 136,92%)
Datorii / Total active (total active: 27.092 RON)
Solvabilitate generală
1,03 (2024: 0,73)
Total active / Datorii (total active: 27.092 RON)
Autonomie financiară
2,98% (2024: -36,92%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 27.092 RON)
Rentabilitate active (ROA)
53,83% (2024: 33,03%)
Profit net / Total active (total active: 27.092 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
88,12% (2024: 23,84%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre BEAUTY LASHES SRL

Reprezentantul firmei este: TULBUR ANGELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025