Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PURESOUL SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 09.10.2026 (ANAF)

PURESOUL SRL (CUI 37646702) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017007793404 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Alte activități sportive (cod CAEN 9319). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 135.090 RON, un profit net de 13.711 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 55,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37646702
Nr. ORC
J2017007793404
EUID
ROONRC.J2017007793404
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Malva 104-106, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
135.090 RON
2025▲ 55,7%
Rezultat net
13.711 RON
2025▼ 46,2%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9319 Alte activități sportive n.c.a
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9319 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3) · 2 diviziuni
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 135.090 13.711 100.294 6.700 85.233 -8.361 1
2024 86.780 25.483 3.991 — 78.529 74.538 1
2023 83.435 29.566 4.234 — 53.289 49.055 1
2022 17.253 12.319 611 35 20.065 19.489 1
2021 13.455 6.616 9.637 35 16.772 7.170 —
2020 16.095 5.899 7.491 — 8.044 553 —
2019 14.567 2.349 15.060 — 9.714 -5.346 1
2018 22.389 -3.120 16.085 — 8.391 -7.694 1
2017 4.150 -4.974 5.781 190 817 -4.774 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
109,09% (2024: 5,08%)
Datorii / Total active (total active: 91.933 RON)
Solvabilitate generală
0,92 (2024: 19,68)
Total active / Datorii (total active: 91.933 RON)
Autonomie financiară
-9,09% (2024: 94,92%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 91.933 RON)
Rentabilitate active (ROA)
14,91% (2024: 32,45%)
Profit net / Total active (total active: 91.933 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2024: 34,19%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
10,15% (2024: 29,37%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PURESOUL SRL

Reprezentanții firmei sunt: BARBU DIANA PETRONELA (administrator), BARBU ADRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025