Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VILLAGE PRODUCTION SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

VILLAGE PRODUCTION SRL (CUI 37651784) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017003037120 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor (cod CAEN 1039). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 22.917 RON și un profit net de 3.646 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 10,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37651784
Nr. ORC
J2017003037120
EUID
ROONRC.J2017003037120
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Gheorghe Dima 26, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
22.917 RON
2025▼ 10,8%
Rezultat net
3.646 RON
2025
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
Secțiunea C · Diviziunea 10 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (20) · 6 diviziuni
  • 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
Diviziunea 01 · Agricultură, vânătoare și servicii anexe (9)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
  • 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
  • 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
  • 0128 Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
  • 0129 Cultivarea altor plante permanente
  • 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală
  • 0163 Activități după recoltare și pregătirea semințelor
Diviziunea 10 · Industria alimentară (4)
  • 1031 Prelucrarea și conservarea cartofilor
  • 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume
  • 1041 Fabricarea uleiurilor și grăsimilor
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Diviziunea 11 · Fabricarea băuturilor (1)
  • 1107 Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 22.917 3.646 92.748 47.440 53.266 7.958 0
2024 25.685 -3.202 87.495 70.212 21.595 4.312 0
2023 — 0 112.854 191.635 1.923 80.704 —
2022 — 148.465 112.855 191.635 1.923 80.703 —
2021 — 0 118.493 191.635 18.207 -67.762 —
2020 34.416 -14.866 118.493 191.635 18.207 -67.762 2
2019 13.164 -30.712 133.565 191.635 48.145 -52.896 2
2018 — -20.551 258.908 191.466 45.258 -22.184 2
2017 — -1.834 1.900 — 266 -1.634 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
92,1% (2024: 95,3%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,09 (2024: 1,05)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
7,9% (2024: 4,7%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
3,62% (2024: -3,49%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
45,82% (2024: -74,26%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
15,91% (2024: -12,47%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VILLAGE PRODUCTION SRL

Reprezentantul firmei este: COJOCNEAN VLAD (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025