Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

HARMONY CARE & WELLBEING SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

HARMONY CARE & WELLBEING SRL (CUI 37701963) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017001018026 și are sediul în județul Arad. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 86.985 RON și un profit net de 12.245 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 71,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37701963
Nr. ORC
J2017001018026
EUID
ROONRC.J2017001018026
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. GEORGE COSBUC 1-3, Mun. Arad Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
86.985 RON
2025▲ 71,4%
Rezultat net
12.245 RON
2025▲ 366,8%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Surse: MFinanțe (2017–2018, 2020–2025) și ANAF (2019). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 86.985 12.245 1.991 — 39.585 37.594 —
2024 50.760 2.623 653 — 26.002 25.349 —
2023 31.325 1.760 1.237 667 23.296 22.726 —
2022 32.780 -5.227 835 2.000 19.802 20.967 —
2021 28.658 -1.095 637 3.333 23.497 26.193 —
2020 24.205 -35.843 4.419 — 31.708 27.289 —
2019 59.089 11.260 13.619 0 76.751 63.132 0
2018 102.392 49.783 26.415 — 78.287 51.872 0
2017 3.600 1.889 889 — 2.978 2.089 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
5,03% (2024: 2,51%)
Datorii / Total active (total active: 39.585 RON)
Solvabilitate generală
19,88
Total active / Datorii (total active: 39.585 RON)
Autonomie financiară
94,97% (2024: 97,49%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 39.585 RON)
Rentabilitate active (ROA)
30,93% (2024: 10,09%)
Profit net / Total active (total active: 39.585 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
32,57% (2024: 10,35%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
14,08% (2024: 5,17%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre HARMONY CARE & WELLBEING SRL

Reprezentantul firmei este: VASILESCU SUZANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025