Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CARO MUSIC & EVENTS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 11.10.2026 (ANAF)

CARO MUSIC & EVENTS SRL (CUI 37713020) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J40/8622/2017 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (cod CAEN 9039). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 306.860 RON și un profit net de 178.239 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 5,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37713020
Nr. ORC
J40/8622/2017
EUID
ROONRC.J40/8622/2017
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Unirii 47 C, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
306.860 RON
2025▲ 5,4%
Rezultat net
178.239 RON
2025▼ 9,3%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
Secțiunea S · Diviziunea 90 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9039 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (14) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 7 diviziuni
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (2)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (4)
  • 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
  • 9003 Activități de creație artistică
  • 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 306.860 178.239 74.586 10 253.066 178.490 —
2024 291.024 196.470 10.003 10 214.908 204.915 —
2023 299.221 57.020 62.728 197 109.835 47.304 1
2022 — 0 0 — — 0 —
2021 67.302 15.959 162.321 1.777 100.515 -60.029 1
2020 — -67.243 139.071 3.474 59.609 -75.988 —
2019 270.298 -8.893 124.262 1.907 113.610 -8.745 —
2018 282.166 48.601 65.951 2.897 63.203 149 —
2017 168.524 -48.702 52.963 4.173 288 -48.502 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
29,47% (2024: 4,65%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
3,39 (2024: 21,49)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
70,53% (2024: 95,35%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
70,43% (2024: 91,42%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,86% (2024: 95,88%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
58,08% (2024: 67,51%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CARO MUSIC & EVENTS SRL

Reprezentantul firmei este: ROTARU CĂTĂLIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
11.10.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 08.06.2017 Transfer (sosire) din 05.10.2026 ANAF
11.10.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
11.10.2026 Data stării juridice 08.06.2017 05.10.2026 ANAF
11.10.2026 Cod CAEN principal 9002 9039 ANAF