Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LALU WELLCLEAN S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

LALU WELLCLEAN S.R.L. (CUI 37713780) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J32/817/2017 și are sediul în județul Sibiu. Activitatea principală: Alte activități de curățenie (cod CAEN 8129, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 30.040 RON și un profit net de 25.171 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 75,9% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37713780
Nr. ORC
J32/817/2017
EUID
ROONRC.J32/817/2017
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Luceafărului 4, Mun. Sibiu Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
30.040 RON
2023▼ 75,9%
Rezultat net
25.171 RON
2023▼ 79,1%
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
8129 Alte activități de curățenie
Secțiunea N · Diviziunea 81 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2023
8129 Alte activități de curățenie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2 · 3 diviziuni
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 7.181 — 236.027 228.846 —
2024 — -348 7.181 — 236.027 228.846 —
2023 30.040 25.171 7.181 — 236.375 229.194 —
2022 124.620 120.568 28.080 — 232.103 204.023 —
2021 123.500 104.880 33.604 — 117.059 83.455 1
2020 35.000 27.307 39.734 1.323 16.986 -21.425 1
2019 136.448 -5.113 71.199 2.766 19.701 -48.732 1
2018 30.994 -43.819 75.857 4.209 28.029 -43.619 1

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
3,04% (2022: 12,1%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
32,92 (2022: 8,27)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
96,96% (2022: 87,9%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
10,65% (2022: 51,95%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
10,98% (2022: 59,1%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
83,79% (2022: 96,75%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LALU WELLCLEAN S.R.L.

Reprezentantul firmei este: LALU TUDOR DORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023