Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

KYRA VISION ARTS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 11.10.2026 (ANAF)

KYRA VISION ARTS SRL (CUI 37718086) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017003433120 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de interpretare artistică (spectacole) — cod CAEN 9020. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 79.360 RON și un profit net de 13.528 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 26,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37718086
Nr. ORC
J2017003433120
EUID
ROONRC.J2017003433120
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Kovari Laszlo 2, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
79.360 RON
2025▲ 26,1%
Rezultat net
13.528 RON
2025▲ 25,4%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)
Secțiunea S · Diviziunea 90 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9020 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3) · 2 diviziuni
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9013 Alte activități de creație artistică

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 79.360 13.528 20.701 4.909 29.560 13.768 —
2024 62.920 10.790 6.365 9.212 35.418 38.265 0
2023 22.240 -3.951 0 9.970 17.505 27.475 0
2022 30.300 3.208 987 14.432 17.981 31.426 1
2021 53.765 27.990 905 14.432 44.876 58.403 1
2020 14.811 8.568 6.566 10.738 26.241 30.413 —
2019 9.475 8.827 13.307 12.272 22.881 21.846 —
2018 12.930 7.753 8.011 7.740 13.290 13.019 —
2017 6.180 4.436 185 — 4.821 4.636 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
60,06% (2024: 14,26%)
Datorii / Total active (total active: 34.469 RON)
Solvabilitate generală
1,67 (2024: 7,01)
Total active / Datorii (total active: 34.469 RON)
Autonomie financiară
39,94% (2024: 85,74%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 34.469 RON)
Rentabilitate active (ROA)
39,25% (2024: 24,18%)
Profit net / Total active (total active: 34.469 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
98,26% (2024: 28,2%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
17,05% (2024: 17,15%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre KYRA VISION ARTS SRL

Reprezentantul firmei este: CHIRA ALEXA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025