Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DEVELOPERS LABORATORY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

DEVELOPERS LABORATORY SRL (CUI 37726003) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017008795407 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 273.288 RON, o pierdere netă de 28.151 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 31,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
37726003
Nr. ORC
J2017008795407
EUID
ROONRC.J2017008795407
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Barbu Delavrancea 41A, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
273.288 RON
2025▲ 31,3%
Rezultat net
-28.151 RON
2025
Angajați
1
2025▼ 75,0%

Activitate

CAEN principal
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6210 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (13) · 10 diviziuni
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (1)
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (1)
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Diviziunea 84 · Administrație publică și apărare; asigurări sociale din sistemul public (1)
  • 8425 Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (3)
  • 9311 Activități ale bazelor sportive
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 273.288 -28.151 347.247 14.974 189.525 -142.683 1
2024 208.103 -306.509 345.403 24.536 194.143 -114.532 4
2023 639.223 102.689 207.914 48.544 424.104 265.497 3
2022 532.597 17.362 123.998 58.915 226.874 166.069 2
2021 501.734 105.887 117.701 116.945 145.215 148.707 2
2020 367.916 -10.505 53.354 59.796 79.411 89.247 3
2019 354.585 125.262 36.497 8.300 127.949 99.752 4
2018 56.575 -2.513 38.624 — 13.115 -25.509 3
2017 — -23.196 23.671 — 675 -22.996 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
169,8% (2024: 157,95%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,59 (2024: 0,63)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-69,77% (2024: -52,37%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-13,77% (2024: -140,16%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-10,3% (2024: -147,29%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DEVELOPERS LABORATORY SRL

Reprezentantul firmei este: RAȘID HARUN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Transfer (sosire) din 18.06.2018 Transfer (sosire) din 13.07.2026 ANAF
29.08.2026 Data stării juridice 18.06.2018 13.07.2026 ANAF
29.08.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice ANAF