Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NRX SERV SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

NRX SERV SRL (CUI 37732358) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017001526086 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Repararea și întreținerea autovehiculelor (cod CAEN 9531). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 128.051 RON și un profit net de 23.269 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 47,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
37732358
Nr. ORC
J2017001526086
EUID
ROONRC.J2017001526086
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Prunului 23, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
128.051 RON
2025▲ 47,2%
Rezultat net
23.269 RON
2025▲ 205,8%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
Secțiunea T · Diviziunea 95 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9531 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (2) · 2 diviziuni
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 128.051 23.269 219.667 21.473 14.421 -183.773 —
2024 86.972 7.608 230.815 6.643 17.130 -207.042 —
2023 33.323 -32.966 228.810 9.209 4.950 -214.651 —
2022 37.813 -14.406 199.799 12.796 5.318 -181.685 —
2021 27.763 -42.729 186.220 16.587 2.354 -167.279 —
2020 34.445 -31.422 148.524 21.266 2.709 -124.549 —
2019 29.250 -36.001 105.581 11.546 908 -93.127 —
2018 25.534 -26.617 75.417 9.375 8.916 -57.126 —
2017 6.000 -30.709 48.212 11.900 5.803 -30.509 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
611,99% (2024: 970,91%)
Datorii / Total active (total active: 35.894 RON)
Solvabilitate generală
0,16 (2024: 0,1)
Total active / Datorii (total active: 35.894 RON)
Autonomie financiară
-511,99% (2024: -870,91%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 35.894 RON)
Rentabilitate active (ROA)
64,83% (2024: 32%)
Profit net / Total active (total active: 35.894 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
18,17% (2024: 8,75%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NRX SERV SRL

Reprezentantul firmei este: AVRĂMESCU CRISTIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025