DRALU ADVENTURES SRL
DRALU ADVENTURES SRL (CUI 37827709) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J12/4079/2017 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5610, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.500 RON și un profit net de 2.555 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 6,1% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 37827709
- Nr. ORC
- J12/4079/2017
- EUID
- ROONRC.J12/4079/2017
- Înmatriculată
- 9 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5610 — Restaurante). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
- 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
- 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
- 0125 Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
- 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume
- 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.500 | 2.555 | 5.049 | 8.019 | 35.591 | 38.561 | — |
| 2024 | 3.300 | 2.453 | 2.913 | 7.974 | 30.945 | 36.006 | — |
| 2023 | 11.700 | 12.844 | 2.379 | 7.974 | 27.958 | 33.553 | — |
| 2022 | 3.500 | 4.703 | 1.529 | 7.974 | 14.265 | 20.710 | — |
| 2021 | 4.725 | 5.827 | 183 | 7.974 | 8.215 | 16.006 | — |
| 2020 | 1.100 | 9.128 | 5.263 | 7.974 | 7.469 | 10.180 | — |
| 2019 | — | 0 | 8.703 | 7.974 | 1.781 | 1.052 | — |
| 2018 | 1.100 | 852 | 8.703 | 7.974 | 1.781 | 1.052 | — |
| 2017 | — | 0 | 6.563 | 6.754 | 9 | 200 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre DRALU ADVENTURES SRL
Reprezentantul firmei este: PĂLINCAȘ-SAV TUDOR-NICOLAE (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .